طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

مجلس درمواردی مثل تروریسم وپولشویی مستقلا قانون بگذارد / رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: همانگونه که راجع به بعضی کنوانسیونهای بین‌المللیِ اخیراً مطرح شده است در مجلس گفتیم، مجلس شورای اسلامی که رشید و بالغ و ..

ادامه مطلب

آیا مردم از متن کامل برجام اطلاع ندارند؟/ پنهان کاری درست نیست ، مدیر منزل احزاب

رئیس منزل احزاب گفت: ندانستن‌های مردم باعت کم کردن اعتمادشان می‌شود و پنهان کاری نیز چیز خوبی نیست و باید جهت زیاد کردن اعتماد مردم شفاف‌سازی کرد.&n..

ادامه مطلب

وزیر کشور به صورت کامل اتفاق خیابان پاسداران را بررسی کند / روحانی

رئیس جمهوری با صدور پیامی شهادت سه تن از سربازان رشید نیروی اتتظامی و دو تن از بسیجیان سرافرار را در حوادث و اغتشاشات اخیر تسلیت گفت و وزیر کشور را مامور ب..

ادامه مطلب

هزينه شفافيت سنگين است

بسیاری محمدرضا پورابراهیمی را یکی از اشخاص شاخص تصمیمات اقتصادی مجلس می دانند. بسیجی نوجوان دوران جنگ و بنیان گذار بورس منطقه ای استان کرمان یکی از مردانی..

ادامه مطلب

حکم مرتضوی لازم‌الاجراست

دادگاه شعبه ٢٢ تجدید نظر در حالی سعید مرتضوی را جهت اتهام معاونت در قتل محسن روح الامینی به دو سال حبس محکوم کرده است که سعید مرتضوی دیروز مدعی شد قاضی با او ..

ادامه مطلب

بلای خانواده سیاستمداران , سایه سیاست

اختلاف دیدگاه‌های سیاسی در بین سیاستمداران هر لحظه امری طبیعی و مورد نیاز جهت هر جامعه و نظام سیاسی بوده هست، ولی هنگامی که ردپای اختلاف دیدگاه‌های سیاسی در ر..

ادامه مطلب

مجمع باید انقلابی فکر و عمل کند و انقلابی باقی بماند / رهبر انقلاب

رئیس و اعضای دوره تازه مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیش از ظهر امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.  رهبر انقلاب : مجمع باید انقلابی فکر و..

ادامه مطلب

پنج طرح و لایحه فردا در جلسه عمومی شورای نگهبان بررسی می شود

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی پنج طرح و لایحه، اصلاح دو اساسنامه و پیگیری به نامه های دیوان عدالت اداری در جلسه فردا -چهارشنبه- شورای نگهبان خبر داد. ..

ادامه مطلب

کابینه زیر سایه سه ژنرال

بخش اعظم دولت دوازدهم مشخص شده است است.یک وزارت علوم هر لحظه بلاتکلیف مانده و یک وزارتنیرویی که بیطرفِ پیشنهادی اش یا رای اعتماد نیاورد و یا به هر ترتیب آن طور ..

ادامه مطلب

ابراز نگرانی سید حسن خمینی از اوضاع سلامتی مهدی کروبی

سید حسن خمینی با ابراز نگرانی نسبت به اوضاع سلامتی مهدی کروبی و آرزوی سلامتی جهت او گفت: البته امیدهایی در این زمینه وجود دارد و امید داریم به ثمر برس..

ادامه مطلب