طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

دندان دکتر قلابی دستگیر شد

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس..

ادامه مطلب

نمی‌خواستم با آن دختر ازدواج‌کنم! / گفت و گو با قاتلی که جسد دختر تهرانی را مثله کرد

خراسان نوشت: مردی دختر تهرانی را کشت و جسدش را قطعه قطعه کرد. سیروس – معروف به حمید – که جهت ناشناس ماندن جسد، اندام های زن جوان را در دو کی..

ادامه مطلب

صاعقه جان مرد 60 ساله خویی را گرفت

بخشدار مرکزی خوی گفت: یک مرد ۶۰ ساله در روستای گوهران شهرستان خوی بر اثرصاعقه جانش را از دست داد . صاعقه جان مرد 60 ساله خویی را گرفت ..

ادامه مطلب

عروسی که به عزا تبدیل شد

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از کشته و زخمی شدن 4 نفر بر اثر واژگونی پژو پارس در مراسم ازدواج خبر داد.  ..

ادامه مطلب

عکس + کشف زوج سالمند در کامیون!

ماموران گمرک بازرگان در یک عملیات، موفق به کشف یک پیرمرد و یک پیرزن در یک کامیون ترک خروجی شدند.  کشف زوج سالمند در کامیون! +عکس ع..

ادامه مطلب

پایان سرگردانی زنی بعد از 40 سال

یک زن آرژانتینی که بعد از تولد از مادرش جدا شده است بود بعد از ۴۰ سال بستگانش را پیدا کرد. پایان سرگردانی زنی بعد از 40 سال عبارات مهم :..

ادامه مطلب

بازداشت تعدادی از عوامل فرصت‌طلب در تجمع مردم اسلام آباد ارومیه / دادستان ارومیه

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه از دستگیری بعضی عوامل وقت طلبی خبر داد که به بهانه اعتراض به اتفاق دیروز در یکی از مدارس ارومیه ،شب گذشته به دو مدرسه دیگر در ای..

ادامه مطلب

ماجرای کشف جسد زن در استخر

۳۰ دقیقه از بامداد گذشته بود که از خواب بلند شدم و دیدم فرزندانم خواب هستند ولی همسرم در رختخواب نبود که داخل ساختمان را گشتم و زمانیکه به استخر رسیدم با..

ادامه مطلب

تیراندازی سهوی در لاهیجان اتفاق آفرید

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمود قاسمی، فرمانده انتظامی لاهیجان در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی اعلام مركز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع ی..

ادامه مطلب

تصویر + حمله شبانه روباه زامبی به یک مرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، این روباه با ظاهری شبیه به زامبی ها ، در حالی که سرتا پایش غرق خون بود دندان هایش را در چهارچوب در منزل یک مرد فر..

ادامه مطلب