طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

ماتیس از چشم ترامپ افتاده است!

شبکه خبری ان‌بی‌سی گزارش داد، وزیر دفاع آمریکا در فرایندهای مربوط به سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزه امنیت ملی این کشور از سوی دونالد ترامپ مورد توجه ..

ادامه مطلب

تهدید ماکرون علیه ترامپ قبل از شروع اجلاس رهبران گروه ۷ در کانادا

رهبران کشورهای گروه اقتصادی ۷ در حالی از امروز (جمعه) نشست خود در منطقه‌ای تفرجگاهی در شهر کبک کانادا را شروع می‌کنند که انتظار می‌رود دونالد ترامپ، رئ..

ادامه مطلب

وزارت خارجه آمریکا وعده پامپئو راجع به کمک اقتصادی به کره‌شمالی را رد کرد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا وعده وزیر خارجه را راجع به آینده روشن‌تر کره شمالی و ارائه کمک مالی به این کشور رد کرده است.  وزارت خارجه آمریک..

ادامه مطلب

اعترافات یک سرکرده داعش راجع به آخرین دیدارش با ابوبکر بغدادی

یک مسؤول عراقی اعلام کرد که دادگاه مرکزی بیانات و اعترافات یکی از نزدیکان ابوبکر بغدادی که به تلاش نیروی اطلاعات عراق در ترکیه بازداشت شده است بود را تایید کرد..

ادامه مطلب

عروس ترامپ، درخواست طلاق داد

«ونسا ترامپ» همسر دونالدجونیور ترامپ ، فرزند ارشد رئیس‌جمهور آمریکا به دادگاه مراجعه کرد و خواستار طلاق شد. عروس ترامپ، درخواست طلاق داد عبارا..

ادامه مطلب

دفاع ولیعهد عربستان از سیاست‌هایش جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران

ولیعهد عربستان با دفاع از کارها خود جهت اعمال اصلاحات در سیاست‌های داخلی و خارجی کشورش تاکید کرد که این کارها جهت مقابله با دشمن های ریاض، همچون کشور عزیزمان ..

ادامه مطلب

واکنش آمریکا و عربستان درمورد تصمیم قطر جهت خرید اس ۴۰۰ روسیه

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده است که خرید سامانه‌های پدافند هوایی اس ۴۰۰ روسیه یک حق جهت دولت قطر است. واکنش آمریکا و عربستان درمورد تصمیم قطر..

ادامه مطلب

تصاویر) + دیدار ترامپ و پوتین در ویتنام‎ (

روسای جمهور آمریکا و روسیه در حاشیه نشست شرکت همکاری های اقتصادی آسیا-اقیانوسیه (اپک) در دانانگ ویتنام با یکدیگر دیدار کردند. دیدار ترامپ و پوت..

ادامه مطلب

نمی‌توانم شرح روابط اسرائیل با کشورهای عربی را فاش کنم / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که نمی‌تواند از شرح روابط تل آویو با کشورهای عربی پرده بردارد.  نتانیاهو: نمی توانم شرح روابط اسرائیل با ک..

ادامه مطلب

مهر و موم‌ تاسیسات هسته‌ای موقتی و عادی است / کمالوندی

به گزارش ایسنا، بهروز کمالوندی افزود: عکسبرداری از تاسیسات هسته ای مربوط به برجام نبوده و طبیعی است. کمالوندی: مهر و موم تاسیسات هسته ای..

ادامه مطلب