طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

صادرات ۱۵۹ قلم کالا ممنوع شد

بر اساس بخشنامه گمرک، ۱۵۹ قلم کالا مانند دام زنده و آب انگور در فهرست کالاهای ممنوع الصدور یا مشمول عوارض صادراتی قرار گرفته اند. صادرات ۱۵..

ادامه مطلب

هنگامی که ارز مورد نیاز، با قیمت ۳۸۰۰ و ۴۲۰۰ تومان تامین شده‌، زیاد کردن قیمت م

وزیر اقتصاد و امور دارایی‌ گفت: صادرکنندگان ملزم نیستند که ارز خود را به بانک‌ها بفروشند، بلکه می‌توانند اظهارنامه صادراتی خود را در بورس پایتخت کشور عزیزمان ای ..

ادامه مطلب

طلا گران نمی‌شود

محمد کشتی‌آرای اظهار کرد: شب گذشته بعد از خروج آمریکا از برجام جهت مدتی قیمت طلا به خاص در اینترنت نوساناتی داشت و نوعی شوک قیمتی مشاهده شد ولی از صبح..

ادامه مطلب

مردم نبودند حباب زیاد می‌شد! ، حباب ۱۲۰ هزار تومانی سکه

عضو هیات مدیره اتحادیه طلافروشان از حباب ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی در قیمت سکه تمام بهار آزاد طرح تازه خبر داد و گفت: بسیاری در بازار سکه سرمایه‌گذاری کرده ب..

ادامه مطلب

شرح سهو قلم جناب مرتضوی!

روز سه شنبه بود که علی ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، در مجلس حاضر شد تا به سؤال یکی از نمایندگان راجع به یکی از صندوق های بازنشستگی پاسخ ده..

ادامه مطلب

ریزش قیمت در بازار ارز و طلا

روز گذشته، قیمت انواع ارزها و سکه های طلا در بازار کم کردن یافت و معامله گران بعد از صحبت های ترامپ روز متفاوتی را تجربه کردند. در نخستین روز هفته، عل..

ادامه مطلب

قید مشوق‌ها و حمایت‌های فراوان در بسته حمایت از توسعه صادرات / معاون اول رییس‌جمهور

معاون اول رییس‌جمهور بر لزوم شکل‌گیری عزمی ملی در میان همه دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه صادرات غیرنفتی تأکید کرد و با اشاره به بسته حمایت از توسعه صادر..

ادامه مطلب

قیمت‌ها + تخفیف خرید مرغ و گوشت جهت هیات‌های عزاداری

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که هیچ مشکلی جهت تامین گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز در ماه محرم وجود ندارد و به هیات‌های مذهبی، مساجد و تکایا تخفیف..

ادامه مطلب

قیمت فروش نفت عربستان به آسیا زیاد کردن پیدا می‌کند

انتظار می‌رود عربستان سعودی به علت تقاضای نیرومند که در آسیا وجود دارد، قیمت فروش اکتبر نفت عرب‌ لایت به این منطقه را به بالاترین حد در حدود شش ماه گ..

ادامه مطلب

تولید نفت اوپک در ماه مه زیاد کردن یافت

پایگاه خبری تامسون رویترز زاویا انگلیس اعلام کرد جهت نخستین بار از وقت اجرای توافق کم کردن تولید اوپک از ابتدای سال 2017، تولید نفت این شرکت در ماه مه..

ادامه مطلب