طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

مردم نبودند حباب زیاد می‌شد! ، حباب ۱۲۰ هزار تومانی سکه

عضو هیات مدیره اتحادیه طلافروشان از حباب ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی در قیمت سکه تمام بهار آزاد طرح تازه خبر داد و گفت: بسیاری در بازار سکه سرمایه‌گذاری کرده ب..

ادامه مطلب

شرح سهو قلم جناب مرتضوی!

روز سه شنبه بود که علی ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، در مجلس حاضر شد تا به سؤال یکی از نمایندگان راجع به یکی از صندوق های بازنشستگی پاسخ ده..

ادامه مطلب

ریزش قیمت در بازار ارز و طلا

روز گذشته، قیمت انواع ارزها و سکه های طلا در بازار کم کردن یافت و معامله گران بعد از صحبت های ترامپ روز متفاوتی را تجربه کردند. در نخستین روز هفته، عل..

ادامه مطلب

قید مشوق‌ها و حمایت‌های فراوان در بسته حمایت از توسعه صادرات / معاون اول رییس‌جمهور

معاون اول رییس‌جمهور بر لزوم شکل‌گیری عزمی ملی در میان همه دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه صادرات غیرنفتی تأکید کرد و با اشاره به بسته حمایت از توسعه صادر..

ادامه مطلب

قیمت‌ها + تخفیف خرید مرغ و گوشت جهت هیات‌های عزاداری

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که هیچ مشکلی جهت تامین گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز در ماه محرم وجود ندارد و به هیات‌های مذهبی، مساجد و تکایا تخفیف..

ادامه مطلب

قیمت فروش نفت عربستان به آسیا زیاد کردن پیدا می‌کند

انتظار می‌رود عربستان سعودی به علت تقاضای نیرومند که در آسیا وجود دارد، قیمت فروش اکتبر نفت عرب‌ لایت به این منطقه را به بالاترین حد در حدود شش ماه گ..

ادامه مطلب

تولید نفت اوپک در ماه مه زیاد کردن یافت

پایگاه خبری تامسون رویترز زاویا انگلیس اعلام کرد جهت نخستین بار از وقت اجرای توافق کم کردن تولید اوپک از ابتدای سال 2017، تولید نفت این شرکت در ماه مه..

ادامه مطلب

هیاهو جهت هیچ؟! , سامانه کارانه

پس از اعلام این وعده های انتخاباتی ستاد او در اقدامی تامل برانگیز سامانه عضویت “کارانه” راه اندازی کرد. در این صفحه اول این سامانه جملات قالیباف همراه با تصو..

ادامه مطلب

جهت ایجاد ۴۰۰ هزار شغل باید ۱۰۰ واحد یک میلیون تنی پتروشیمی احداث شود/ قالیباف

 میرزایی گفت: کل شاغلین امروز کشور عزیزمان ایران 23 میلیون نفرند در حالی که با تصورات قالیباف باید 24 میلیون نفر فقط در صنعت پتروشیمی مشغول به کار می ش..

ادامه مطلب