طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

تفکیک جنسیتی در گورستان ظهیرالدوله!

«مگر مردم این سرزمین در یک قبرستان که بازیگران و صورت های معروف این کشور در آنجا به خاک سپرده شده‌اند، چه کار می‌کنند که باید زنان‌شان از مردان‌شان ج..

ادامه مطلب

هشدار ریزش دیوارها در نامه ای قبل از وقوع زلزله

حدود یک ماه و نیم قبل از وقوع زلزله، اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه به شرکت نظام مهندسی نامه ای نوشته و در آن نسبت به عدم ایمنی دیوارهای پیرامونی و عدم اتصال..

ادامه مطلب

پلمپ۱۴۷ واحد صنفی به علت عرضه قلیان ، زیاد کردن ۲۵ درصدی قاچاق کالا

دادستان تهراندر مورد در مقابله با عرضه قلیان در رستوران‌هاگفت: در این راستا ۶۲۰ واحد صنفی مورد دیدار قرار گرفت. ۲۲۱ واحد اخطار پلمپ دریافت داشتند و ۱۴۷ وا..

ادامه مطلب

تجاوز به ٩٠ درصد کودکان کار ، گزارش تکان‌دهنده از تجاوز به کودکان کار

رضا قدیمی مدیرعامل شرکت خدمات اجتماعی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که در سه ماهی که طرح حمایت از کودکان بدسرپرست اجرایی شد،٤٤٠٠ نفر کود..

ادامه مطلب

مشهد رتبه اول در ازدواج کودکان ، آمارهای تکان‌دهنده از ازدواج کودکان زیر ۱۵سال

آنها باید سریعتر از هم سالانشان از عروسک ها و لذت دوچرخه سواری در کوچه بعد کوچه محله ارزش خداحافظی کنند، سریعتر بار مسئولیت زندگی خانوادگی را بچشند و ق..

ادامه مطلب

حکم تعلیق عضو زرتشتی شورای یزد موقت است / شورای شهر یزد

رییس شورای شهر یزد ابلاغ حکم تعلیق موقت عضو زرتشتی شورای شهر را تایید کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در رای قطعی مسئله حل شود.‌  شورای شهر یزد:..

ادامه مطلب

اوضاع هوای کشور در روز اول مهر

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور ضمن اشاره به کم کردن ۳ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در بعضی نقاط کشور از بارش پراکنده در بعضی استان‌ها خبر داد...

ادامه مطلب

بچه پولدارهای اینستاگرام

اگر فکر می کنید آنها که روزی چند فریم تصویر خوش رنگ و لعاب در اینستاگرام آپلود می کنند و شمار لایک هایشان به چند هزار می رسد، آدم های الکی خوش و بیکاری هس..

ادامه مطلب

جهت حجاج ایرانی شروط خاصی نگذاشتیم / حاکم مکه

حاکم مکه و مدیر کمیته مرکزی حج با اشاره به این‌که تعداد زائران امسال زیاد کردن 11 درصدی دارد، گفت: جهت حجاج ایرانی شروط خاصی نگذاشتیم. حاکم مکه: ..

ادامه مطلب

تمام شهرها به گوشی نسل سوم مجهز می‌شوند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تمام شهرهای کشور با حمایت دولت تدبیر و امید تا آخر امسال به گوشی نسل سوم مجهز می شود. تمام شهرها به ..

ادامه مطلب