طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

پدرم فوت کند صداوسیما خبرش را منتشر می‌کند؟! / فرزند ناصر ملک‌مطیعی

فرزند ناصر ملک‌مطیعی با بیان این که صداوسیما نیز در پی نشر شایعه درگذشت ناصر ملک‌مطیعی پیگیر صحت یا سقم این خبر بوده هست، گفت: «جای پرسش دارد که هنگامی که پدرم..

ادامه مطلب

بازداشت تعدادی از عوامل فرصت‌طلب در تجمع مردم اسلام آباد ارومیه / دادستان ارومیه

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه از دستگیری بعضی عوامل وقت طلبی خبر داد که به بهانه اعتراض به اتفاق دیروز در یکی از مدارس ارومیه ،شب گذشته به دو مدرسه دیگر در ای..

ادامه مطلب

اجرای علیرضا قربانی در فستیوال جهانی «ومکس»

علیرضا قربانی که جهت شرکت در چند فستیوال بین‌المللی در اروپا به سر می‌برد، جهت نخستین بار در جشنواره بین‌المللی«ومکس» کنسرت خواهد داد. اجرای علیر..

ادامه مطلب

من با استقلالی ها تصویر نمی گیرم ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.24

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.24 /من با  استقلالی ها  عکس  نمی گیرم ! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96...

ادامه مطلب

ریزش قیمت در بازار ارز و طلا

روز گذشته، قیمت انواع ارزها و سکه های طلا در بازار کم کردن یافت و معامله گران بعد از صحبت های ترامپ روز متفاوتی را تجربه کردند. در نخستین روز هفته، عل..

ادامه مطلب

مشهد رتبه اول در ازدواج کودکان ، آمارهای تکان‌دهنده از ازدواج کودکان زیر ۱۵سال

آنها باید سریعتر از هم سالانشان از عروسک ها و لذت دوچرخه سواری در کوچه بعد کوچه محله ارزش خداحافظی کنند، سریعتر بار مسئولیت زندگی خانوادگی را بچشند و ق..

ادامه مطلب

نوشیدن ۱.۵ لیتر آب از ریسک عفونت های مجاری ادرار پیشگیری می کند

مطالعه تازه نشان می دهد نوشیدن ۱.۵ لیتر آب اضافی می تواند احتمال عود مجدد عفونت مجاری ادراری را در زنان کم کردن دهد. نوشیدن ۱.۵ لیتر آب از ری..

ادامه مطلب

حکم تعلیق عضو زرتشتی شورای یزد موقت است / شورای شهر یزد

رییس شورای شهر یزد ابلاغ حکم تعلیق موقت عضو زرتشتی شورای شهر را تایید کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در رای قطعی مسئله حل شود.‌  شورای شهر یزد:..

ادامه مطلب

بلای خانواده سیاستمداران , سایه سیاست

اختلاف دیدگاه‌های سیاسی در بین سیاستمداران هر لحظه امری طبیعی و مورد نیاز جهت هر جامعه و نظام سیاسی بوده هست، ولی هنگامی که ردپای اختلاف دیدگاه‌های سیاسی در ر..

ادامه مطلب

عکس ، فیلم تازه کیت وینسلت اکران شد+ کوهستان سرد بلای جان بازیگر هالیوود

فیلم سینمایی “کوهستانی میان ما” به کارگردانی “هانی ابو اسد” از امروز اکران بین‌المللی خود را در سینماهای هالیوود شروع کرد. ..

ادامه مطلب