طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عملکرد حسینی قابل دفاع است ، خدا کند در آسیا به استقلال نخوریم

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه عملکرد سرمربی این تیم قابل دفاع است ولی هیات مدیره نظر نهایی را می‌دهد، گفت: امیدوارم در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا به است

عملکرد حسینی قابل دفاع است ، خدا کند در آسیا به استقلال نخوریم

خدا کند در آسیا به استقلال نخوریم/ عملکرد حسینی قابل دفاع است

عبارات مهم : بازیکن

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه عملکرد سرمربی این تیم قابل دفاع است ولی هیات مدیره نظر نهایی را می دهد، گفت: امیدوارم در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا به استقلال نخوریم.

سعید آذری در گفتگو با مهر، به تساوی تیم ذوب آهن برابر پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر پرداخت و از عملکرد تیمش در این مسابقه تمجید کرد. وی همچنین اظهار امیدواری کرد که ذوب آهن در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا به استقلال نخورد. مشروح گفتگوی مدیرعامل ذوب آهن در زیر می آید:

عملکرد حسینی قابل دفاع است ، خدا کند در آسیا به استقلال نخوریم

عطش گلزنی به پرسپولیس فروکش کرد

خیلی خوشحالم که مردم بعد از مدتها یک بازی فوق العاده و تماشایی را از هر دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن دیدند. ما یک بازی سراسر هجومی را انجام دادیم. در این نوع مسابقات، تمرکز نقش اساسی را بازی می کند. فکر می کنم عطش گلزنی ما بعد از گل سوم فروکش کرد و همین مسئله کار دستمان داد. شاید بازیکنان ما فکر می کردند با نتیجه ۳ بر یک برنده می شوند.

رجب زاده هر لحظه تعصبش را نشان داده است

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه عملکرد سرمربی این تیم قابل دفاع است ولی هیات مدیره نظر نهایی را می‌دهد، گفت: امیدوارم در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا به است

باید از تمام بازیکنان تیمم به خاطر عملکرد خوبشان تقدیر کنم. مهدی رجب زاده در پست غیرتخصصی دفاع راست بازی کرد. او هر لحظه تعصبش را نشان داده هست. همچنین «جری بنگستون» هم روز خوبی را برابر پرسپولیس رقم زد. امیدوارم بتوانیم در هفته نهایی لیگ هم برابر پدیده که این روزها فوتبال خوبی را بازی می کند، نمایشی همراه با سه امتیاز داشته باشیم.

رفت و برگشت ۵ گل به پرسپولیس زدیم!

ما تنها تیمی هستیم که پرسپولیس، تیم قهرمان این فصل نتوانست آنرا شکست بدهد. در بازی رفت یک بر صفر پیروز شدیم که در واقع باید ۲ بر صفر می شد و داور به اشتباه گل مرتضی تبریز را آفساید اعلام کرد. در بازی برگشت هم بازی سه به سه مساوی شد تا در مجموع ۵ گل به پرسپولیس زده باشیم. از بازیکنانم به خاطر تعصب و تلاششان تقدیر می کنم.

صادقانه بگویم پنالتی پرسپولیس درست بود

عملکرد حسینی قابل دفاع است ، خدا کند در آسیا به استقلال نخوریم

صادقانه بگویم تصمیم داور جهت پنالتی پرسپولیس درست بود. هنگامی که حرکت آهسته را تماشا کردم متوجه شدم که برخورد رشید مظاهری با علی علیپور اشتباه و در واقع تصمیم داور درست بوده است.

به فضای رختکن پرسپولیس دقت نکردم

طبق عادت ۱۰ ساله، بعد از هر مسابقه صرفنظر از برد یا باخت، میزبان یا میهمان بودن و پرسشها دیگر، به رختکن تیم حریف می روم و به آنها خسته نباشید می گویم. من بر حسب اخلاقیات به رختکن پرسپولیس هم رفتم و به خوردبین و برانکو خسته نباشید گفتم. البته به فضای رختکن به خاطر اتفاقات رخ داده دقت نکردم.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه عملکرد سرمربی این تیم قابل دفاع است ولی هیات مدیره نظر نهایی را می‌دهد، گفت: امیدوارم در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا به است

برای فصل بعد عجله نداریم

برنامه های کلوب مشخص هست. ما جهت فصل بعد عجله ای نداریم. یک تیم آنالیز داریم که بعد از اتمام لیگ برتر، تمام موارد را بررسی می کند و گزارشی را در قالب ۱۰ تا ۱۵ جلد منتشر خواهد کرد. تصمیمات کلوب ذوب آهن کلاسیک هست. در هر صورت در نظر کلی عملکرد تیم مثبت بوده هست. تصمیمات ما علمی است و امیدواریم ثبات ادامه یابد.

عملکرد حسینی قابل دفاع است ، خدا کند در آسیا به استقلال نخوریم

عملکرد حسینی قابل دفاع است

بنده از منطق، عقل و تدبیر دفاع می کنم. هرکس شاخص های کاری مثبتی داشته باشد، عملکردش قابل دفاع هست. عملکرد مجتبی حسینی سرمربی تیم هم قابل دفاع است ولی تصمیم نهایی را هیات مدیره می گیرد.

خداکند به استقلال نخوریم

ما روز دوشنبه هفته آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد دوحه ترک می کنیم تا خود را جهت بازی با الاهلی عربستان آماده کنیم. تمام تمرکز ما روی این مسابقه حساس است و امیدواریم که بتوانیم افزایش کنیم. دوست ندارم در صورت صعود، تیم های ایرانی به هم بخورند. ترجیح می دهیم در صورت صعود، «برادرکُشی» نکنیم و هر چهار تیم به مراحل بالاتر بروند. خداکند ما هم به استقلال نخوریم.

قرارداد ربیع عطایا جهت یک فصل و نیم ۲۹۰ هزار دلار است

خیلی ها تلاش داشتند رقم قرارداد ربیع عطایا بازیکن لبنانی تیم ما را بزرگ جلوه بدهند ولی باید بگویم ربیع با ما قرارداد یکسال و نیمه دارد و مبلغ قراردادش ۲۹۰ هزار دلار هست؛ ۹۰ هزار دلار جهت این فصل و ۲۰۰ هزار دلار جهت فصل آینده. روزی هم که خواستیم «جری بنگستون» را بیاوریم، اسامی بازیکنان دیگری مطرح شد که با ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار به تیم های دیگر رفتند و هیچ کارایی هم نداشتند ولی بنگستون با ۱۹۰ هزار دلار به ذوب آهن آمد و به ما کمک زیادی کرد. ما دنبال بازیکن گران قیمت نبوده و نیستیم.

بازیکن لبنانی ما هنرمند است

ربیع عطایا با اینکه این فصل وقت زیادی جهت بازی نداشت ولی به معنای واقعی یک بازیکن هنرمند است و در آینده زیاد از او می شنوید؛ او نیاز دارد که جایگاهش را در تیم تثبیت کند. خیلی ها علی حمام دیگر بازیکن لبنانی ما را هم تمام شده است تلقی می کردند ولی او در نیم فصل اول عالی ترین دفاع راست لیگ کشور عزیزمان ایران شد.

واژه های کلیدی: بازیکن | مسابقه | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs