طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برجام ارزش حفظ کردن ندارد / جان بولتون

یک دیپلمات پیشین آمریکایی در اظهاراتی نخ‌نما بار دیگر گفت که برجام ارزش حفظ کردن ندارد. 

برجام ارزش حفظ کردن ندارد / جان بولتون

جان بولتون: برجام ارزش حفظ کردن ندارد

عبارات مهم : ایران

یک دیپلمات پیشین آمریکایی در اظهاراتی نخ نما بار دیگر گفت که برجام ارزش حفظ کردن ندارد.

به گزارش ایسنا، جان بولتون، سفیر پیشین آمریکا در شرکت ملل در صفحه توییتر خود نوشت: ترامپ نباید گول کسانی را بخورد که می خواهند برجام را حفظ کنند. این توافق ارزش حفظ کردن را ندارد.

برجام ارزش حفظ کردن ندارد / جان بولتون

این سفیر پیشین آمریکا در شرکت ملل پیش از این طرحی را ارائه داده بود که به ادعای وی، دونالد ترامپ می تواند از طریق آن، از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران خارج شود.

وی همچنین با بیان این که مذاکره مجدد بر سر توافق هسته ای، آن گونه که ترامپ می گوید، کاری غیرممکن هست، تأکید کرده بود: دولت ترامپ باید از برجام خارج شود؛ آیا که حتی بازبینی این توافق به ضرر منافع ملی آمریکا است.

یک دیپلمات پیشین آمریکایی در اظهاراتی نخ‌نما بار دیگر گفت که برجام ارزش حفظ کردن ندارد. 

بولتون گفته بود: ترامپ به طور کامل با توافق هسته ای که در دولت قبلی آمریکا به امضا رسید، مخالف هست. وی با اشاره به اقدام دولت ترامپ مبنی بر بازبینی سیاست های واشنگتن در قبال تهران، گفت: حتی در وقت انجام این بازبینی کنگره به کارها خود ادامه می دهد و به دنبال تصویب تحریم های اقتصادی تازه علیه کشور عزیزمان ایران هست. این تحریم ها هیچ ارتباطی با مسئله هسته ای ندارد ولی پایتخت کشور عزیزمان ایران تلاش خواهد کرد چنین ارتباطی را پیدا کند.

پیش تر محمدجواد ظریف در گفت وگو با گاردین هشدار داد که در صورتی که اروپا و دیگر کشورها با تحریم های احتمالی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران بعد از خروج از برجام مقابله نکنند، کشور عزیزمان ایران با سطح بسیار بالاتری غنی سازی اورانیوم را از سر می گیرد.

برجام ارزش حفظ کردن ندارد / جان بولتون

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | بولتون | تحریم ها | آمریکایی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs