طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

گت بلاگز اخبار حوادث ماجرای کشف جسد زن در استخر

۳۰ دقیقه از بامداد گذشته بود که از خواب بلند شدم و دیدم فرزندانم خواب هستند ولی همسرم در رختخواب نبود که داخل ساختمان را گشتم و زمانیکه به استخر رسیدم با جسد بی

ماجرای کشف جسد زن در استخر

عبارات مهم : استخر

۳۰ دقیقه از بامداد گذشته بود که از خواب بلند شدم و دیدم فرزندانم خواب هستند ولی همسرم در رختخواب نبود که داخل ساختمان را گشتم و زمانیکه به استخر رسیدم با جسد بی جان همسرم روی آب مواجه شدم.

نیمه های شب نخستین روز خرداد ماه 94 خبر کشف جسد یک زن جوان در استخر یک مجموعه مسکونی در شهرک ارتش به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شدند.

بررسی اولیه حاکی از آن بود که همسر متوفی با مشاهده جسد زنش به صورت شنا ور روی آب استخر مجموعه، پلیس را در جریان قرار داده است.

ماجرای کشف جسد زن در استخر

همزمان با انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی جهت تعیین علت دقیق مرگ، شوهر وی در بیانات اولیه مدعی شد که از فوت مشکوک همسرش بی خبر بوده است.

در ادامه بعد از تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی آثار متعدد کبودی و شکستگی روی گردن مقتول مشاهده و مشخص شد که زن جوان به قتل رسیده است که دستور بازداشت همسر افغانستانی مقتول صادر شد.

۳۰ دقیقه از بامداد گذشته بود که از خواب بلند شدم و دیدم فرزندانم خواب هستند ولی همسرم در رختخواب نبود که داخل ساختمان را گشتم و زمانیکه به استخر رسیدم با جسد بی

همسر مقتول در تمامی تحقیقات منکر هرگونه دخالت در فوت همسرش شد و به بازپرس گفت: من در مجتمع مسکونی سرایدار بودم و همراه با همسر و فرزندانم در آنجا سکونت داشتم، شب اتفاق بعد از آبیاری باغچه و سر و سامان دادن به درختان به منزل رفتم و بعد از صرف شام خوابیدیم، 30 دقیقه از بامداد گذشته بود که از خواب بلند شدم و دیدم فرزندانم خواب هستند ولی همسرم در رختخواب نبود که داخل ساختمان را گشتم و زمانیکه به استخر رسیدم با جسد بی جان همسرم روی آب مواجه شدم.

اظهارات متهم پرونده در حالی مطرح شد که فرزندان خردسال مقتول گفتند شب اتفاق پدر و مادرشان با هم دعوا کرده و در حین درگیری پدرشان یک بشقاب به سمت مادرشان پرتاب کرده است همچنین مادر مقتول نیز در اظهاراتش به بازپرس گفت که مقتول شنا بلد نبوده و فقط هر از گاهی همراه با دخترانش از حوضچه کوچک مجتمع استفاده می کرده اند.

سرانجام سجاد منافی آذر؛ با توجه به شواهد و قراین موجود و دلایل کافی، جهت متهم این پرونده قرار جلب به دادرسی صادر کرد و متهم بعد از صدور کیفرخواست به زودی به اتهام قتل همسرش جهت محاکمه در دادگاه کیفری حاضر می شود.

ماجرای کشف جسد زن در استخر

واژه های کلیدی: استخر | همراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs