طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مردم نبودند حباب زیاد می‌شد! ، حباب ۱۲۰ هزار تومانی سکه

عضو هیات مدیره اتحادیه طلافروشان از حباب ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی در قیمت سکه تمام بهار آزاد طرح تازه خبر داد و گفت: بسیاری در بازار سکه سرمایه‌گذاری کرده بودند ت

مردم نبودند حباب زیاد می‌شد! ، حباب ۱۲۰ هزار تومانی سکه

حباب ۱۲۰ هزار تومانی سکه/ مردم نبودند حباب زیاد می شد!

عبارات مهم : بازار

عضو هیات مدیره اتحادیه طلافروشان از حباب ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی در قیمت سکه تمام بهار آزاد طرح تازه خبر داد و گفت: بسیاری در بازار سکه سرمایه گذاری کرده بودند تا در وقت مناسب و هنگامی که قیمت ها اوج رفت سکه هایشان را بفروشند و با این ظرفیت، اکنون خرید و فروش در بازار جریان گرفته و اگر غیر از این بود قطعا حباب قیمتی سکه بیش از این رقم ها بود.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مانند سال های گذشته در آستانه عید نوروز تقاضای موجود در بازار سکه و طلا به شکل سنتی زیاد کردن یافته است.

وی گفت: با توجه به کم کردن عرضه و زیاد کردن تقاضا در این زمینه، نوعی حباب قیمتی ایجاد شده است است که آینده نگری می شود بعد از رسیدن ایام نوروز، با کم کردن میزان تقاضا، این حباب از بین رود.

مردم نبودند حباب زیاد می‌شد! ، حباب ۱۲۰ هزار تومانی سکه

عضو هیات مدیره اتحادیه طلافروشان با بیان اینکه در روزهای گذشته ثبات قیمت طلای جهانی را داشته ایم، افزود: با این وجود به علت زیاد کردن قیمت ارز در بازار آزاد شاهد زیاد کردن قیمت در بازار طلا و جواهر هستیم.

کشتی آرای در پاسخ به این سئوال که آیا در زمینه عرضه انواع سکه کمبودی در بازار وجود دارد؟ توضیح داد: عرضه سکه از سوی بانک مرکزی تنها مربوط به یک نقطه خاص در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود که با توجه به بعد مسافت، مردم ترجیح می دهند جهت خرید به واحدهای صنفی مراجعه کنند. حتی در شهرستان ها نیز محلی جهت واگذاری سکه از سوی بانک مرکزی نداریم و بر همین اساس عرضه و تقاضا دچار مشکلاتی می شود.

عضو هیات مدیره اتحادیه طلافروشان از حباب ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی در قیمت سکه تمام بهار آزاد طرح تازه خبر داد و گفت: بسیاری در بازار سکه سرمایه‌گذاری کرده بودند ت

وی در پاسخ به این عنوان که بدون زیاد کردن واگذاری سکه از سوی بانک مرکزی اکنون چگونه موجودی بازار زیاد کردن یافته و مانند هفته های قبل که صحبت از نایاب شدن سکه در بازار بود، چنین موضوعی اعلام نمی شود، گفت: بسیاری در بازار سکه سرمایه گذاری کرده بودند تا در وقت مناسب و هنگامی که قیمت ها اوج رفت سکه هایشان را بفروشند و با این ظرفیت اکنون خرید و فروش در بازار جریان گرفته و اگر غیر از این بود قطعا حباب قیمتی سکه بیش از این رقم ها بود.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | نوروز | عید نوروز | ایام نوروز | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs