طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اوضاع هوای کشور در روز اول مهر

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور ضمن اشاره به کم کردن ۳ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در بعضی نقاط کشور از بارش پراکنده در بعضی استان‌ها خبر داد.

اوضاع هوای کشور در روز اول مهر

اوضاع هوای کشور در روز اول مهر

عبارات مهم : اردبیل

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور ضمن اشاره به کم کردن ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در بعضی نقاط کشور از بارش پراکنده در بعضی استان ها خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های آینده نگری هواشناسی در ساعات بعد ازظهر امروز بعضی نقاط اردبیل، شمال استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق رخ خواهد داد.

اوضاع هوای کشور در روز اول مهر

وی با بیان اینکه فردا (اول مهر ماه) به تدریج با شمالی شدن جریانات روی غرب دریای خزر در استان های گیلان، غرب مازندران، مناطقی از اردبیل و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و وزش باد گاهی با رعد و برق رخ خواهد داد، تصریح کرد: روز یکشنبه ( ۲ مهر) گستره بارش با شدت کمتر شرق مازندران را نیز در بر خواهد گرفت.

وی افزود: روز دوشنبه ( ۳ مهر) با تقویت جریان شمالی روی دریا در استان های گیلان، مازندران، گلستان، بعضی مناطق اردبیل در ارتفاعات البرز مرکزی و غربی بارش باران و وزش باران گاهی با رعد و برق آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور ضمن اشاره به کم کردن ۳ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در بعضی نقاط کشور از بارش پراکنده در بعضی استان‌ها خبر داد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان این که طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به خاص زابل زیاد کردن سرعت باد آینده نگری می شود، تصریح کرد: طی روزهای شنبه و یکشنبه در استان های غرب مازندران، گیلان و اردبیل و روزهای یکشنبه و دوشنبه در غرب مازندران و گلستان شاهد کم کردن 3 تا 6 درجه ای دمای هوا خواهیم بود.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (اول مهر) صاف تا کمی ابری در بعد ازظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه (دوم مهر)صاف، گاهی وزش باد در بعداز ظهر زیاد کردن ابر با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانیتگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: اردبیل | اردبیل | مازندران | هواشناسی | آذربایجان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs