طبیعی کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه

طبیعی: کربلا دانلود سید مجید بنی فاطمه دانلود مداحی شهادت امام موسی الکاظم امام موسی الکاظم ذاکرین اهل بیت مداحی

گت بلاگز اخبار اجتماعی هوا گرمتر می‌شود ، جو آرام در اکثر مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی گفت: بررسی آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی، نشان‌دهنده برقراری هوا نسبتا آرام و تا آخر هفته همراه با روند زیاد کردن نسبی

هوا گرمتر می‌شود ، جو آرام در اکثر مناطق کشور

جو آرام در اکثر مناطق کشور/ هوا گرمتر می شود

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی گفت: بررسی آخرین داده ها و نقشه های هواشناسی، نشان دهنده برقراری هوا نسبتا آرام و تا آخر هفته همراه با روند زیاد کردن نسبی دما در اکثر مناطق کشور است.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، به آینده نگری اوضاع جَوی طی سه روز آینده پرداخت و اظهار کرد: بررسی آخرین داده ها و نقشه های هواشناسی، نشان دهنده برقراری هوا نسبتا آرام و تا آخر هفته همراه با روند زیاد کردن نسبی دما در اکثر مناطق کشور است.

هوا گرمتر می‌شود ، جو آرام در اکثر مناطق کشور

وی افزود: در روز یکشنبه در بعضی مناطق در شمال شرق، ارتفاعات مرکزی و شرقی البرز و شمال غرب گاهی شاهد زیاد کردن ابر، رگبار پراکنده، باران و وزش باد خواهیم بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی با بیان اینکه این ناپایداری ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه ضعیف تر ادامه می یابد و تنها به بخش هایی از شمال غرب و ارتفاعات مرکزی البرز محدود خواهد شد گفت: طی روز یکشنبه بتدریج از شدت وزش باد و بدنبال آن، ارتفاعِ موج بطور نسبی در خلیج فارس کاسته خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی گفت: بررسی آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی، نشان‌دهنده برقراری هوا نسبتا آرام و تا آخر هفته همراه با روند زیاد کردن نسبی

وظیفه ادامه داد: ضمن اینکه فردا با حاکمیت جریانات جنوب شرقی شرایط جهت ظهور ابر و احتمالا رخداد رگبار و رعدوبرق در مناطقی از جنوب شرق کشور نیز مهیا می شود. همچنین طی دو روز آینده در شرق کشور وقوع وزش باد شدید توام با خیزش گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.

به گفته وی حداکثر دمای پایتخت در روز جاری ۳۰ درجه و حداقل دمای آن ۱۷ درجه خواهد بود. همچنین دمای هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز دوشنبه بین ۱۹ و ۳۲ درجه و در روز سه شنبه نیز بین ۲۱ تا ۳۳ درجه متغیر خواهد بود و طی سه روز آینده آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف تا کمی ابری است.

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | هواشناسی | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs